100!!!

Esam sasnieguši 100 kolēģu atzīmi!


Kad 2009.gadā uzsākām uzņēmuma darbību, neplānojām un nedomājām, ka spēsim izaugt līdz starptautiskam uzņēmuma līmenim, kurā būsim 100 kolēģi. Pirmās domas par to parādījās 2016.gadā, kad aktīvi uzsākām spraukšanos Zviedrijas tirgū. Sasniedzams jau tas likās 2017.gadā un pēc 5 gadu aktīvas darbības Baltijas un Skandināvijas tirgū, esam savu komandu palielinājuši līdz 100 cilvēkiem.

PALDIES, ikvienam no Jums, kolēģi, sadarbības partneri, klienti, piegādātāji, kuri ir palīdzējuši mums sasniegt neticamo. Tagad tieksimies uz 200 kolēģu atzīmi.

GALERIJA

CITI JAUNUMI

MĒS TO IZDARĪJĀM!

Projekts St:Goran tuvojas nobeigumam

Mēs esam sasnieguši finiša taisni atbilstoši grafikam. Šodien ir tā diena, kad mēs sasniedzām pagrieziena punktu - LC Baltic / ART8 pabeidza līguma darbus tieši kā plānots projektā Stokholmā - St: Goran slimnīcā.

SKATĪT VAIRĀK
IES Ostersund

Esam pabeiguši grīdas segumu montāžas darbus

Šī gada sākumā noslēdzām līgumu par emisijas bloķējošā slāņa montāžu, grīdas segumu piedādi un uzstādīšanu projektā Ostersundā. Jau februāra beigās bijām veiksmīgi uzsākuši darbus.

SKATĪT VAIRĀK
Paklājfllīžu ieklāšana tuvojas nobeigumam

Linkoping Universitāte

Šā gada maijā uzsākām paklājflīžu montāžu Linkoping Universitātes ēkās D un Zenit. Vakar uzsākām pēdējā stāva montāžu. Dizainiskais rezultāts mūs pašus pārsteidz.

SKATĪT VAIRĀK